Zwycięstwo z drużyną narodową Korei Południowej wynikiem cztery do jednego - niesamowite spotkanie kadry narodowej Brazylii!

Nie da się ukryć, że obecnie rozgrywane mistrzostwa świata są niezwykłe pod wieloma względami. Właśnie zakończyły się grupowe potyczki, a więc przyszedł czas na to, co fani piłki nożnej kochają najbardziej. Oczywiście chodzi o fazę play-off, gdzie przegrana wyrzuca Cię z mundialu oraz marzeń o zdobyciu tytułu mistrzowskiego. Polska reprezentacja piłkarska poniosła klęskę w niedzielę z Francją rezultatem 1:3 i została wyeliminowana z mistrzostw świata. To jednak nie oznacza końca doznań dla wielbicieli piłki nożnej z naszego kraju, ponieważ mundial nadal trwa. Bez wątpienia trzeba obserwować poczynania brazylijskiej reprezentacji narodowej, gdyż ze spotkania na spotkanie prezentuje się dużo lepiej. Spotkanie 1/8 finału z drużyną Korei Południowej, gdzie piłkarze brazylijskiej drużyny narodowej postanowili sobie urządzić strzelanie w pierwszej części było tego bardzo dobrym dowodem. Już w szóstej minucie strzelona została pierwsza bramka dla reprezentacji Brazylii, a autorem był Vinicius, który fantastycznie poradził sobie w szesnastce z zawodnikami defensywnymi rywala.

Warto mieć na uwadze to, że dla zespołu narodowego Korei Południowej pierwsza część spotkania była prawdziwym koszmarem. Zwłaszcza, że I część zakończyła się prowadzeniem brazylijskiej reprezentacji narodowej wynikiem cztery do zera. Kolejne gole zdobywali Neymar, Richarlison a także Lucas Paqueta. Piłkarscy sympatycy zgromadzeni na obiekcie mogli czuć satysfakcję, gdyż mogli oglądać prawdziwy popis brazylijskiej drużyny narodowej. Tempo tego starcia zdecydowanie opadło w II odsłonie. Zawodnicy zespołu Korei Południowej fenomenalnie się bronili w momencie, gdy piłkarze Brazylii usiłowali budować kolejne akcje. 15 minut przed zakończeniem meczu narodowa drużyna Korei Południowej strzeliła bramkę honorową, która była ozdobą tego spotkania. Na strzał ze sporej odległości zdecydował się napastnik narodowej kadry Korei Południowej, a golkiper kadry Brazylii nie miał szans na sprawną interwencję. Finalnie to starcie skończyło się rezultatem 4:1 dla brazylijskiej reprezentacji narodowej, która w kolejnej fazie mierzyć się będzie z Chorwacją. Stawką tego pojedynku będzie kwalifikacja do 1/2 finału mistrzostw świata i pewność walki o medal.

Tagi: Online Sport

Brak komentarzy

Zostaw komentarz